Metallperlen Altkupfer 25 × 9 mm Loch 3,5 mm
Code: KKSM010Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | METALLPERLEN ALTKUPFER |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 9 mm |
| Farbe: | Altes Messing |
| Lochgröße: | 3.5 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 25 mm × 9 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
