Metallperlen Altkupfer 10 × 10 mm Loch 1,2 mm
Code: KKSM003Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | METALLPERLEN ALTKUPFER |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 10 mm |
| Farbe: | Altes Messing |
| Lochgröße: | 1.2 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 10 mm × 10 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
