Metallperlen Altgold 15 × 7 mm Loch 1,5 mm
Code: KKZL008Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | METALLPERLEN ALTGOLD |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 7 mm |
| Farbe: | Altes Gold |
| Lochgröße: | 1.5 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 15 mm × 7 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
