Metallherzperlen 7 mm Loch 1 mm
Code: KKST018-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | METALLPERLEN ALTSILBER |
|---|---|
| Durchmesser: | 7 mm |
| Farbe: | Altes Silber |
| Hauptkarte: | KKST018-00001 |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 7 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
