MATUBO Rund 8/0 Türkis PB328-M63900 10 g
Code: ROM004Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES MATUBO 8/0 3,1 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbcode: | PB328-M63900 |
| Farbe: | Türkis |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Turquoise Dark Blue Matte |
| Packungsinhalt: | cca 300 Stk. |
| Produktgröße: | 3,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 0/8 3,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 10 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
