Matubo Rocailles 15/0 Beige Celsian MATT 03000-22501
Code: ROM15001Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES MATUBO 15/0 1,5 mm |
|---|---|
| Farbcode: | 03000-22501 |
| Farbe: | Beige |
| Lochgröße: | 0,65 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 1750 Stk. |
| Produktgröße: | 1,5 mm |
| Qualität: | TOP WORLD |
| Rocailles-Größe: | 15/0 1,5 mm |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
