MATUBO 3CUT 6/0 Türkis 60020-43400 5 g
Code: M3CUT003Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES 3CUT MATUBO 6/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbcode: | 60020-43400 |
| Farbe: | Türkis |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 6/0 4,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
