Magnetverschluss PLATINUM 18 × 10 mm Loch 6 mm
Code: ZAP0107-K1238Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Platin |
| Form: | Zylinder |
| Lochgröße: | 6 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 18 mm × 10 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
