Magnetverschluss Platina Loch 9 mm
Code: ZAP0069-5 ZAP0069-2 ZAP0069-3 ZAP0069-4 ZAP0069-1 Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 9 mm |
| Farbe: | Platin |
| Hauptkarte: | ZAP0069-5 |
| Lochgröße: | 9 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 9 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
