Magnetverschluss DEKORIERT 20 × 11 mm Loch 6 mm
Code: ZAP00035Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Platin |
| Form: | Zylinder |
| Lochgröße: | 6 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 20 mm × 11 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
