Magnetverschluss DEKORIERT 17 × 9 mm Loch 4 mm
Code: ZAP00032Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 4 mm |
| Farbe: | Platin |
| Form: | Zylinder |
| Lochgröße: | 4 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 17 mm × 9 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
