Magnetverschluss DEKORIERT 12 × 10 mm Loch 4 mm
Code: ZAP00030Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 4 mm |
| Farbe: | Silber |
| Form: | Zylinder |
| Lochgröße: | 4 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 12 mm × 10 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
