Magnetverschluss 17 x 8 mm Loch 1 mm Gold
Code: ZAP0065-1 ZAP0065-2 Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MAGNETVERSCHLÜSSE |
|---|---|
| Durchmesser: | 1 mm |
| Farbe: | Golden |
| Hauptkarte: | ZAP0065-1 |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 17 mm × 8 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
