KUGELN geschliffen 8 mm Klar 00050 10 Stk
Code: BRKU8019Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GESCHLIFFENE KUGELN 8 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbcode: | 00050 |
| Farbe: | Klar |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm Klar |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
