Katzenanhänger 26 mm Platin
Code: PR015Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FAUNA |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 26 mm |
| Farbe: | Altes Silber |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 26 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
