HARLEQUIN Preciosa ORNELA 8/0 2,9 mm 93790 50 g
Code: PV8013Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | HARLEQUIN ROCAILLES Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 2.9 mm |
| Farbcode: | 93790 |
| Hauptkarte: | PV8013 |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 2,9 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
