Gewebte Perlen, Loch 6 mm, Blau PDR42
Code: PDR42Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GEWICKELTE PERLEN |
|---|---|
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Blau |
| Form: | Runden |
| Lochgröße: | 1,2 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
