Geschnittene Perlen Sun Bicone 6 mm Lila SL_F6_10
Code: SL_F6_10Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BICONE SONNEN 6 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Lila |
| Form: | Lucerna |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 25 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
