Gepresste Perlen Roller Schwarz 12 × 6 mm 23980
Code: MP_645Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GEPRESSTE WALZEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Délka: | 12 mm |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbcode: | 23980 |
| Farbe: | Schwarz |
| Form: | Zylinder |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 12 mm × 6 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
