Gepresste Perlen Roller Red 4,5-5 × 6 mm MP_638
Code: MP_638Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GEPRESSTE WALZEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Délka: | 6 mm |
| Durchmesser: | 4,5 - 5 mm |
| Farbe: | Rot |
| Form: | Zylinder |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 5 mm × 6 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
