Gepresste Perlen Roller Pink 30 × 8 mm MP_643
Code: MP_643Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GEPRESSTE WALZEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Délka: | 30 mm |
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbe: | Rosa |
| Form: | Zylinder |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 3 Stk. |
| Produktgröße: | 30 mm × 8 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
