Gepresste Perlen Roller Blue MIX 6-8 × 10 mm
Code: MP_631Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GEPRESSTE WALZEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Délka: | 10 mm |
| Durchmesser: | 6 - 8 mm |
| Farbe: | Blau |
| Form: | Zylinder |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm × 10 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
