Gepresste Perlen Lantern Gold 9 × 4,5 mm
Code: MP00664Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LATERNEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4.5 mm |
| Farbe: | Golden |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 9 mm × 4.5 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
