Gepresste Kugel Iris 6 mm MP00974
Code: MP00974Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GEPRESSTE KUGELN 6 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Iris |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 25 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
