Gepresste Kugel 8 mm Hämatit 23980-14400
Code: MP00660Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GEPRESSTE KUGELN 8 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbcode: | 23980-14400 |
| Farbe: | Hematit |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
