Gemahlene Kugeln 3 mm Rot 00030-10058 100 Stk
Code: BP_F3_27Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GESCHLIFFENE KUGELN 3 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 3 mm |
| Farbcode: | 00030-10058 |
| Farbe: | Rot |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 100 Stk. |
| Produktgröße: | 3 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
