Gemahlene Kugeln 3 mm Grau 30320-00000 25 Stk
Code: BP_263Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GESCHLIFFENE KUGELN 3 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 3 mm |
| Farbcode: | 30320-00000 |
| Farbe: | Grau |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 25 Stk. |
| Produktgröße: | 3 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
