Gemahlene Kugeln 3 mm Gold MAT 00030-01710 100 Stk
Code: BRKU3001Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GESCHLIFFENE KUGELN 3 mm |
|---|---|
| Durchmesser: | 3 mm |
| Farbcode: | 00030-01710 |
| Farbe: | Golden |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 100 Stk. |
| Produktgröße: | 3 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
