Gemahlene Kugeln 18 mm Orange 18-1009 LB 2 Stk
Code: BRK18002Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GESCHLIFFENE KUGELN 18 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 18 mm |
| Farbcode: | 18-1009 LB |
| Farbe: | Orange |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 2 Stk. |
| Produktgröße: | 18 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
