Gemahlene Kugeln 14 mm Blau 30030 2 Stk
Code: BRK14001Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GESCHLIFFENE KUGELN 14 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 14 mm |
| Farbcode: | 30030 |
| Farbe: | Blau |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 2 Stk. |
| Produktgröße: | 14 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
