Gemahlene Kugeln 12 mm Klar AB 00030-28701 2 Stk
Code: BRK12007Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GESCHLIFFENE KUGELN 12 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 12 mm |
| Farbcode: | 00030-28701 |
| Farbe: | Klar |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 2 Stk. |
| Produktgröße: | 12 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
