Fadeneffekt TITANO 50 m Gold
Code: OSK45-K1443 OSK45-K1432 Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ZIERFÄDEN |
|---|---|
| Délka: | 50 m |
| Durchmesser: | 50000 mm |
| Farbe: | Golden |
| Hauptkarte: | OSK45-K1443 |
| Material: | 62% viskóza, 38% MTP |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 50 m |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
