Effektfaden 1 mm 33 m Gold
Code: OSK38-K1433Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ZIERFÄDEN |
|---|---|
| Délka: | 33 m |
| Durchmesser: | 1 mm |
| Fadenstärke: | 1 mm |
| Farbe: | Golden |
| Hauptkarte: | OSK38-K1445 |
| Material: | 70% polyester 30% Schmuckmetall. vlákno |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 1 mm/33 m |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
