Doppelkegel Sonne 4 mm 25 Stk. Silber SL_F4_105
Code: SL_F4_105Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BICONE SONNEN 4 mm |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Diameter: | 4 mm |
| Main map: | PV11297 |
| Material: | Glass |
| ? Number of delays: | 1 |
| Package contents: | 25 pcs |
| Product size: | 4 mm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
