Donut-Kleiderbügel 45 × 18 mm Silber
Code: K1424Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | AHNÄNGERÖSEN |
|---|---|
| Durchmesser: | 11 mm |
| Farbe: | Roségold |
| Form: | Zylinder |
| Lochgröße: | 7,5 mm |
| Material: | Kunststoff |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 18 mm × 11 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
