Dekorationskordel 30 m Grün NEON
Code: OSK48-K1435Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ZIERFÄDEN |
|---|---|
| Délka: | 30 m |
| Durchmesser: | 30000 mm |
| Farbe: | Grün |
| Hauptkarte: | OSK48-K1441 |
| Material: | 100% PES |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 30 m Grün |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
