Crushed-Kugel 8 mm Weiß MATT 02010-84110
Code: MP00662Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GEPRESSTE KUGELN 6 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbcode: | 02010-84110 |
| Farbe: | Weiß |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm Weiß |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
