Crushed Ball Grün 4 mm MP_49
Code: MP_49Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GEPRESSTE KUGELN 4 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4 mm |
| Farbe: | Grün |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 4 mm |
| Verpackungsgewicht: | 10 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
