Crushed Ball Blau 5 mm MP_858
Code: MP_858Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GEPRESSTE KUGELN 5 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 5 mm |
| Farbe: | Blau |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 25 Stk. |
| Produktgröße: | 5 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
