Classic DEKO drát 0,5 mm Golden 100 g
Code: DRAT064Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SCHMUCKDRÄHTE |
|---|---|
| Délka: | 10 m |
| Durchmesser: | 0,5 mm |
| Farbe: | Golden |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgewicht: | 100 g |
| Produktgröße: | 0,5 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
