Candy PRECIOSA ORNELA 8 mm 10 Stk. Braun 23980-15926
Code: CAN8013Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CANDY Preciosa Ornela 8 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbcode: | 23980-15926 |
| Farbe: | Braun |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Black opaque, Vega, Matt |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
