Candy PRECIOSA ORNELA 6 mm Pink 02010-65307 20 Stk
Code: CAN6014Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CANDY Preciosa Ornela 6 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbcode: | 02010-65307 |
| Farbe: | Rosa |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 20 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
