Candy PRECIOSA ORNELA 12 mm 5 Stk. Klar 00030-29501
Code: CAN12003Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CANDY Preciosa Ornela 12 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 12 mm |
| Farbcode: | 00030-29501 |
| Farbe: | Klar |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal Transparent Sliperit Half |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 12 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
