Candy PRECIOSA 6 mm Blau 63130-15964 20 Stk.
Code: CAN6009Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CANDY Preciosa Ornela 6 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbcode: | 63130-15964 |
| Farbe: | Blau |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 20 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
