BUGLES Preciosa ORNELA 7 mm Rot 97090 50 g
Code: BUG7-30Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BUGLES 7 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 7 mm |
| Farbcode: | 97090 |
| Farbe: | Rot |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent - Silver Lined |
| Produktgröße: | 7 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
