BUGLES Preciosa ORNELA 35 mm Zelený IRIS 59155-35138 20 g
Code: BUG35-1Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BUGLES 35 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Délka: | 35 mm |
| Durchmesser: | 35 mm |
| Farbcode: | 59155-35138 |
| Farbe: | Grün |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Iris |
| Packungsinhalt: | cca 70 Stk. |
| Produktgröße: | 35 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
