BUGLES Preciosa ORNELA 35 mm Grau 47010-35127 20 g
Code: BUG35-6Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BUGLES 35 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Délka: | 35 mm |
| Durchmesser: | 35 mm |
| Farbcode: | 47010-35127 |
| Farbe: | Grau |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent - Silver Lined |
| Packungsinhalt: | cca 70 Stk. |
| Produktgröße: | 35 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
