BUGLES Preciosa ORNELA 3 mm Rosa 98190 20 g
Code: BUG3-5Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BUGLES 3 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 3 mm |
| Farbcode: | 98190 |
| Farbe: | Rosa |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque - Sfinx |
| Produktgröße: | 3 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
