BUGLES Preciosa ORNELA 3 mm Grün 57120 20 g
Code: BUG3-7Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BUGLES 3 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 3 mm |
| Farbcode: | 57120 |
| Farbe: | Grün |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent - Silver Lined |
| Produktgröße: | 3 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
