BUGLES Preciosa ORNELA 20 mm Lila 27080-35128 20 g
Code: BUG20-7Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | BUGLES 20 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Délka: | 25 mm |
| Durchmesser: | 20 mm |
| Farbcode: | 27080-35128 |
| Farbe: | Lila |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent - Silver Lined |
| Packungsinhalt: | cca 96 Stk. |
| Produktgröße: | 20 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
